NOVINKY 2022 Pro více info klikněte zde.

AKCE DO 31.3.2023 4+1ZDARMA ZDE 

AKCE SETY DO 31.3.2023 (-40%) ZDE

O nás

UniCut s.r.o. je inovativní česká výroba monolitních karbidových nástrojů.

  

Katalog nástrojů UniCut vznikal postupně, často podle požadavků zákazníků. Nejlepším učitelem je život sám, a stejně tomu je i s naším vývojem: zákaznické obrobky předurčují budoucí finální tvary nástrojů a jejich rozměry - různé obráběné materiály vyžadují svoje geometrie - použití slinutého karbidu jako výchozího materiálu má svoje meze dané pevností, pružností i cenou... Naše standardní nabídka se periodicky obnovuje a rozšiřuje. V současné době obsahuje 43 ověřených typů frézovacích a vrtacích nástrojů.

Převážná většina našich zákazníků je při své výrobě strojírenských komponentů nucena reagovat na náročné požadavky, většinou zahraničních odběratelů. Pokládáme za náš úkol v těchto případech, v součinnosti se zákazníkem, navrhovat nástroje s maximální hospodárností a produktivitou. Protože se jedná o nekonečné množství variací, získáváme na tom i my jako výrobci nástrojů mnoho cenných zkušeností.

Ing. Václav Diviš, zakladatel firmy

 

 

vývoj

nepřetržitě se věnujeme vývoji a testování nových nástrojů. Jsme držiteli několika patentů a užitných vzorů

optimalizace

velkou pozornost věnujeme ve spolupráci s našimi obchodníky návrhu a optimalizaci zákaznických aplikací

výrobní program

vedle katalogových nástrojů vyrábíme speciální nástroje ze slinutého karbidu na zakázku | nástroje také renovujeme | po dohodě ostříme i cizí nástroje | využíváme PVD povlaky CemeCon

obchod

kontakt na naše obchodní reprezentanty a obchodní patnery najdete na stránce kontakty